הסכמות

הסכמה

ברוכים הבאים לאתר של הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות. מסמך ההסכמות מכיל מידע חשוב שעלינו לשתף איתך ועליך להבין.

המידע המוצג באתר זה ובבלוג הנלווה אליו (להלן יכונו "אתר") כולל רעיונות, הצעות, טכניקות, פוסטים של מדיה חברתית, גישות, תהליכים, סרטוני וידאו, מאמרים, הורדות, מדיטציות, מוצרים וכל חומר אחר, הוא מידע לימודי באופיו ומוענק אך ורק כמידע כללי ואינו מהווה עיצה רפואית או פסיכולוגית.

מובן לך שבעיון באתר ייחשף בפניך מידע על תיפוף על מרידיאנים (טאפינג), גישה אנרגטית חדשנית המבוססת על התחום פורץ הדרך החדשני של הפסיכולוגיה האנרגטית. הנחת היסוד של טאפינג היא שהזרימה והאיזון של הזרמים האלקטרומגנטיים והאנרגיה העדינה של הגוף חשובים לבריאות הפיזית, הרוחנית והרגשית ולתמיכה של קיום איכותני (Well-being). טאפינג משתמש במערכת המרידיאנים הסינית העתיקה לאיזון המערכת האנרגטית בעזרת תהליך תיפוף עדין שמגרה את קצות המרידיאנים בפנים ובגוף, תוך כדי מיקוד על נושאים בעלי עומס רגשי. כל זה כדי לשחרר את העומס ולהגדיר מחדש את הנושא. לטאפינג יש יישומים רבים, כולל שימוש ככלי לעבודה עצמית, שיטת אימון טיפולית, וכטיפול רפואי כאשר נעשה על ידי מרפא מיומן ומקצועי.

למרות שטאפינג נראה כבעל יתרונות מנטליים רוחניים ופיזיים, עדין לא הסתיים המחקר עליו במוסדות האקדמיים הרפואיים והפסיכולוגיים המערביים, ועל כן הוא עדין נחשב ניסיוני.
טאפינג נעשה בהפעלה עצמית ונחשב כאלטרנטיבי או כמשלים לאומנויות הריפוי המורשות בארץ ובארצות המערב. לאור השלב הניסיוני של טאפינג, ובגלל שהוא מהווה גישת ריפוי יחסית חדשה, וגבולות ההשפעה שלו, כמו גם הסיכונים והתועלות שלו, עדין לא ידועים במלואם, מוסכם עליך להניח ולקבל אחריות מלאה על כל הסיכונים המקושרים לצפייה באתר, בהאזנה לכל הקלטה או צפייה בסרטונים, ונקיטת כל פעולה לפי מידע המופיע באתר זה ו/או בסרטונים או הקלטות.

אם בחרת להתנדב ולהשתמש בטאפינג, זיכרונות ערים קודמים או טראומות יכולים לדהות, מה שיכול להשליך על היכולת שלך להעניק עדות חוקית מפורטת הנוגעת לאירוע הטראומתי. למרות שאנשים מעידים על חוויה חיובית עם טאפינג, יש לקחת לתשומת הלב שניתן לחוות מצוקה רגשית, או אי נוחות פיזית שניתן לתפוס כתופעת לוואי שלילית. אם חווית בהיסח הדעת אי נוחות רגשית או פיזית בזמן טאפינג, במיוחד אם הינך בהריון, מומלץ לך להפסיק ולבקש טיפול מקצועי.

אתר זה מציע מגוון של מוצרים, כולל קורסים, סדנאות, ספרים, והורדות של קצבי שמע, המכסים מגוון רחב של נושאים, שניתן לרוכשם על פי ההנחיות באתר (להלן – המוצרים). בקנותך מוצר כלשהו המוצע באתר הינך פועל ומסכים לפי תנאי הרכישה של כל מוצר המפורטים בעת תהליך הרכישה.

שידור התכנים באתר וקבלתם אינם יוצרים ואינם מעצבים יחסי מטפל-מטופל, או כל קשר מקצועי אחר בין הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות ובין המבקר באתר, ואין להתייחס אליו כאל עיצה רפואית, פסיכולוגית, אימונית או כל עיצה מכל סוג שהוא.

למרות שלבעלת האתר יש ניסיון רב בטיפול אנרגטי היא אינה פסיכולוגית, רופאה או מרפאה מורשית.

כל מידע המוצג באתר זה אודות טאפינג אינו נועד להציג את הטאפינג כמאבחן, מרפא, מטפל, או מונע כל בעיה רפואית או פסיכולוגית, או שטאפינג מהווה תחליף לעזרה מקצועית וטיפול רפואי.

הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות ממליצה לך בחום לבקש עיצה מקצועית כראות עינייך לפני קבלת כל החלטה רפואית.

כל סיפור או עדות המופיעים כאן לא מהווים אחריות, או הבטחה או תחזית בנוגע לתוצאות של יחיד המשתמש בטאפינג לכל נושא. בעוד שכל החומרים והקישורים למקורות אחרים מפורסמים בתום לב ובכוונה טובה, הדיוק, התוקף, האפקטיביות, השלמות או השימושיות של כל מידע, לגבי כל פרסום, אינו מובטח. הסוויץ פשוט להגיע לתוצאות אינה מקבלת אחריות או חבות בשום מקרה לגבי שימוש או שימוש מוטעה של המידע המופיע באתר, לרבות הדגמות של טאפינג, הדרכות ופעילויות קשורות.

בצפייה באתר מוסכם עליך לשחרר לתמיד ולחלוטין כל פיצוי או שיפוי ולראות כלא פוגע את הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות, בעליו, חבריו, מנהליו, חברי מערכת, שכירים, יועצים, סוכנים, נציגים ואחרים הקשורים עם הסוויץ' פשוט להגיע לתוצאות, לגבי כל תביעה, או חבות, ולגבי כל נזק או פגיעה בין אם אישית, פיננסית, רגשית, פסיכולוגית או אחרת, שנגרמה בכל זמן כתוצאה או בהקשר לשימוש שלך במידע המוצג באתר זה.

זכויות יוצרים:
אתר זה מכיל חומרים המוגנים בזכויות יוצרים (כל הזכויות שמורות). כל שימוש לא מוסכם של חומרים מוגני זכויות באתר זה מהווה הפרה של זכויות היוצרים.
אין להעתיק או לשדר שום חלק מאתר זה כולל העתקה ללא קבלת רשות בכתב מהסוויץ' פשוט  להגיע לתוצאות.

אם בחרת להמשיך את ביקורך באתר, מוסכמים עליך כל התנאים לעיל

אנו מאחלים לך הנאה מלאה מהאתר


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה